Kouzelná novoroční světla nebo nápady na zdobení girlandami

Nápad se světly

Nový rok je časem zázraků a nových nadějí. To je pocit zvláštního pohodlí. Vaše. Nativní a skutečné.

Je čas na horké kakao a teplou deku s dětskou knížkou, která vrací lehkost a bezstarostnost. Harry Potter a Ginny Weasleyová. Kouzelné žáby a famfrpál. A chuť prosince je sladkokyselá, jako marocká mandarinka. Je jasný a šťavnatý – měsíc, na který čekají dospělí i děti. S aspirací a úzkostlivým očekáváním.

Magická světla pod stolem

Ve městě postupně rozsvěcuje světýlka laskavý čaroděj, tak rozpustilý a hravý. Oslava je ve vzduchu. Obklopuje vás předtucha magie a nedobrovolně vás nutí věřit v to nejlepší.

V novém roce se rodinné vazby upevňují. Domácí teplo poskytuje teplo Fahrenheita bez spálení. Co ale můžete udělat pro to, abyste do svého domova přidali sváteční světla? Zde jsou nápady pro.

novoroční věnce

K tomu, abyste si domů přinesli zázrak, stačí velmi málo. Krásné jedlové větve, koule a girlandy. Existuje mnoho variant svátečních věnců. Například rámový věnec ze silného drátu bude originálním doplňkem vašeho domova. Nebo z novoročních hraček propletených s hravou girlandou.

Novoroční věnce se světly

ložnice

Pohádková světla na věncích

Rámové hvězdy

Originální a jednoduchá dekorace. Hvězda je odedávna považována za symbol Vánoc a štěstí. Co vám brání přinést si domů ohnivé štěstí? Lze připevnit nad postel nebo na skříň. Hvězda bude zářit a doma kouzlit.

hvězdy

Základový rám

Nábytek

Zajímavé řešení pro ty, kteří nechtějí. Můžete použít osvětlení podél okraje police nebo stolu. Také, pokud existuje průhledný nábytek, je to dobrá náhoda. Umožní vám ukázat veškerou magickou sílu skla.

Dekorace nábytku

Nad nábytkem

Ohnivé mísy

Rodinný krb začíná na prahu. A domácí krb je tím nejlepším prostředím. Ale co dělat, když tam není? Jednoduché řešení, které nezabere mnoho místa ani času. Je kouzelná a tajemná. Dekorace je oduševnělá a hřejivá.

Stolní vázy

Misky a baňky

Dekorace z průhledných kuliček

Dodat trochu jiskry bezduché kouli je snadné! Malý zázrak v domě. Můžete si osahat a, což se určitě splní. V novém roce je možné všechno.

S míčky

Zdobení větví

Skvělá alternativa pro lidi, kteří nemají rádi živé vánoční stromky. Neobvyklé rozhodnutí, které bude slibovat malý zázrak po celý rok.

Větve

Jak navrhovat pobočky

Prázdninové obrazy

Událost, která jednou provždy změní image domu. Usadí se s brilantností a neustále přináší pocit úžasu. Stačí zapnout a byt se rozzáří přízračným světlem. Jako sliby něčeho úžasného. Nový.

Malování s vánočním stromečkem

V předvečer Nového roku neuvidíte děti lepit listy na stromy. Pokus o návrat podzimu. Ta doba uplynula. A zima získává zákonná práva na vánice, kouzelný jiskřivý sníh a proměnlivý charakter. Stále více dětí nadšeně běží bruslit a klouzat. Mezitím dospělí kupují dárky pro své blízké a blízké a snaží se s nimi zprostředkovat kus tepla.

Domácí oheň

Ale to nejdůležitější kouzlo se děje doma. Za pevně zavřenými dveřmi. Hluk, rámus, novoroční nálada. A víra v laskavého, bělovousého staříka, který ocení úspěchy roku a nebude dbát na špatné chování. Stal se zázrak. Je to uvnitř.

Protokoly

S kužely