Trendy 2024: Bez kalhot (FOTKY)

No, věřte nebo ne, ono se to zjevně opravdu děje – kalhoty jsou v plném květu! Přestože trend sledujeme (celkem obezřetně) už pár měsíců, tentokrát si opravdu myslíme, že přichází a blížící se zima to zjevně nemůže zastavit.

Podívejte se více:

Samozřejmě, že trend začal u obvyklých podezřelých: zúčastnil se přehlídky Loewe v bílých „spodníčkách“ přes černé punčocháče; Hailey Bieber se ukázala na večeři v dlouhém kabátě a černých bikinách s vysokým pasem; šel po ulici v bílém spodním prádle a mini Uggs.

Zpočátku se zdálo, že je to trend pouze pro ty, jejichž úkolem bylo provokovat. Ale trend bez kalhot se rozšířil i mimo přehlídková mola a objevil se všude od červeného koberce až po ulice.

Tento trend lze vysledovat až do 50. let 20. století, začal jako forma tanečního oblečení a pokračoval přes éru couture. Mnoho tanečníků nosilo trikoty přes punčocháče, aby vytvořily delší a elegantnější linii. Vzhled se stal zvláště spojený s Edie Sedgwickovou, múzou Andyho Warhola.

Vzhled viděl oživení v roce 1980 se šílenstvím aerobiku. Mezi cvičebním oblečením Jane Fonda a elektrickým stylem Jamieho Lee Curtise v Perfect, triky s vysokým páskem z roku 1985 byly na atletické scéně v módě. V devadesátých letech se vzhled bez kalhot několikrát objevil na molu Chanel, stejně jako Alexander McQueen a Jean Paul Gaultier.

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno