Kluk nebo holka? Sharon Doorson odhaluje pohlaví na Instagramu

Sdíleno minulý měsíc Sharon Doorsonová radostnou zprávu, že čeká druhé dítě. Zpěvačka a její partner už vědí, zda se jim narodí chlapeček nebo holčička. V mini odhalení pohlaví na Instagramu odhalují pohlaví svého drobečka.

Mladická láska

Sharon je se svou láskou z dětství opět spolu od prosince 2021. Ti dva nyní svou lásku zpečetili miminkem. „Když jste se před dvaceti lety potkali, jste si navzájem dětskou láskou, hodně jste toho prožili a po sedmnácti letech se znovu zamilovali,“ napsala Sharon dříve se sladkým videem na Instagramu.

Ve videu vidíme všechny sladké momentky páru spolu. „Máme štěstí, že čekáme naše milované miminko 🥰❤️,“ řekla. „Moc se těšíme na tento krásný přírůstek do naší velké rodiny.“ Aww!

Kluk nebo holka?

Sharon je teď pár měsíců těhotná a ona i její partner znají pohlaví miminka. „Víme!!!“ píše nadšeně na Instagramu s videem z odhalení. V tom vidíme pár, jak odpočítává a pak zvrací růžové konfety. Je to jasné: pár čeká holčičku! “Jsem dívčí matka“ křičí nadšeně zpěvák. Příliš hezké!

Bývalý přítel a kariéra

Sharon už má se svým bývalým partnerem dítě Brunodcera jménem Malija. Sharon a Brunno se rozešli v květnu 2021. Ti dva byli spolu jedenáct let.

Sharon se stala známou prostřednictvím dívčí skupiny Zpustlýkterá vznikla v roce 2004 z Popstars: The Rivals. V něm si mimo jiné zazpívala s Eva Simonsová. Od té doby si buduje sólovou kariéru a dostala se až do finále Hlas Holandska. V roce 2014 měla také roli ve filmu, konkrétně v rodinném filmu Čarodějnice neexistují. O rok později, v roce 2015, se Sharon zúčastnila Expedice Robinson a v roce 2016 se objevila v Nejlepší zpěváci v Nizozemsku. Letos bylo Sharon stále vidět v programu Avastaři. Stručně řečeno, životopis, díky kterému vyniknete!

Zdroj: Instagram @sharondoorson, archiv Grazia | Obrázek: NL Obrázek

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno