Nový Lenor Fresh Air vás nechá beze slova – prádlo je čerstvé, jako by se sušilo venku, i když se suší uvnitř!

Většina z nás nebydlí v domě na venkově, obklopeném přírodou a čerstvým vzduchem, ale ve městě. A bohužel máme slunečné a horké počasí jen pár měsíců v roce. To znamená, že možnost sušit naše prádlo venku na slunci, abychom získali dokonalou svěžest sušenou na vzduchu, je stále méně dostupná.

Po letech výzkumu a vývoje představuje Lenor nový aviváž Lenor Fresh Air s unikátní technologií SolarDry™, která dodá vašemu oblečení svěžest po usušení, i když prádlo sušíte uvnitř.

Vůně prádla, které se suší venku za pěkného slunečného dne, je neodolatelná. To je způsobeno fotochemickou reakcí, ke které dochází mezi mokrými látkami, sluncem a čerstvým vzduchem. K dosažení této neuvěřitelné svěžesti představuje Lenor novou řadu aviváží, která posune čerstvost vašeho oblečení na další úroveň – novou řadu Lenor Fresh Air.

Tajemství prádla, které voní, jako by bylo vysušené venku, je inovativní ultra koncentrované složení navržené tak, aby zamezilo usazování plesnivého zápachu. Výzkum ukazuje, že když sluneční světlo interaguje s mokrými tkáněmi, dochází k fotochemické reakci, která produkuje aldehydy a ketony. Tyto sloučeniny mají jedinečnou a výraznou svěží vůni, díky které je sušení prádla venku tak výjimečné. Nová řada aviváže Lenor Fresh Air využívající exkluzivní technologii SolarDry™ napodobuje účinek slunce na mokré oblečení a bojuje proti hromadění nepříjemných pachů pomocí systému dlouhotrvající svěžesti.

V nové sérii Lenor Čerstvý vzduch najdete tři příchutě. První je Čerstvý vítr, která má svěží a energizující vůni s mořskými tóny, citrusovou vůní a čistým vánkem. To je ta druhá Tropický západ slunce s ovocnou vůní – sladké tóny melounu, melounu a manga. Je to třetí Měsíční lilie, což je květinová vůně inspirovaná liliemi, ambrou a orientálními tóny. Každý výrobek má dvě varianty střihu: na 33 praní a na 55 praní.

Lenor Fresh Air přichází v ultra koncentrovaném složení, což znamená, že potřebujete jen malou dávku, abyste získali pocit sušení prádla venku, bez ohledu na počasí! Při každé náplni pračky obsahuje Lenor Fresh Air o 25 % méně plastu a o 60 % méně vody než ostatní tekuté aviváže Lenor. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu (kromě hrdla a rukávu), který je po odstranění perforovaného obalu plně recyklovatelný.

Řada změkčovačů Lenor Fresh Air je k dispozici v supermarketech po celém Bulharsku od července.

O společnosti Procter & Gamble Bulgaria:

P&G poskytuje spotřebitelům po celém světě jedno z nejsilnějších portfolií důvěryhodných, kvalitních a vedoucích značek, včetně Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® a Whisper®. Komunita P&G zahrnuje operace v přibližně 70 zemích světa. Navštivte prosím nejnovější zprávy a informace o společnosti P&G a jejích značkách. Pro další novinky P&G navštivte /news

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno