Jaké 4 fráze odpudí každého muže: ženy by je neměly říkat – můžete zůstat sami

Někdy zůstáváme sami ne proto, že bychom byli ochuzeni o vnější vlastnosti, smysl pro humor, nebo proto, že bychom nevěděli, jak vést domácnost.

Důvod může být mnohem prozaičtější: prostě nevíme, jak správně budovat vztahy kvůli nedostatku základních znalostí z oblasti mužské psychologie.

Může se nám zdát, že jen hájíme své hranice, vysvětlujeme svou životní pozici nebo ukazujeme zásady. Ve skutečnosti děláme vše pro to, abychom muže odstrčili. Důležitou roli v tom hrají slova, která bezmyšlenkovitě vyslovujeme.

Jaké 4 fráze od nás mohou partnera odvrátit?

„Jsi povinen se o mě postarat“

Poté, co příjmy žen začaly aktivně růst, je lepší tuto frázi nevyslovovat. Dámy těší, že se o ně muži starají a starají se o ně.

žena
Foto: Pixabay

Ale nejsou povinni to udělat.

Jakmile muž uslyší takovou frázi, jednoduše ztratí chuť udělat alespoň něco pro ženu, které „dluží“.

„Ale jiní muži…“

Metoda takzvaného „pozitivního příkladu“ nikdy nefunguje, protože nikdo nemá rád srovnávání s ostatními.

Pokud chcete, aby si muž vytvořil podráždění, říkejte to častěji. Pokud je vaším cílem motivovat partnera, pak hledejte vhodnější metody ovlivňování, říkají odborníci.

„Ty nikdy…“

Není tak důležité, o čem v této souvislosti mluvíte. Muži (jako všichni lidé) podobné zobecňování nemají rádi. Namísto frází jako je tato („Nikdy mě neposloucháš“, „Nikdy mi nepomůžeš“ atd.) byste měli o svých touhách mluvit taktně a jemně.

Například: „Byl bych rád, kdybyste mě vyslechli“ a „Rád bych, abyste mi s tím pomohli.“

„Zakazuji“

Tuto frázi všichni od dětství nenávidí. Ten muž už dávno není dítě, takže nemáte právo mu cokoliv zakazovat.

Pokud takový výraz začnete používat pravidelně, pak muž naopak začne projevovat zájem o zakázané ovoce.

Dříve jsme mluvili o tom, jaké ženské činy žádný muž neodpustí.

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno