Které závěsy jsou potřeba v obývacím pokoji a které v ložnici a kuchyni: váš vlastní návrhář

Výběr záclon je důležitou fází v interiéru každé místnosti, protože vytvářejí útulnost a pohodlí, chrání před slunečním zářením a zvědavýma očima.

Expertka na online publikaci BelNovosti, návrhářka Yulia Tychino, navrhuje zvážit, které závěsy se nejlépe hodí do obývacího pokoje, ložnice a kuchyně.

Záclony do sálu

Pokud jde o zdobení obývacího pokoje, podívejte se blíže na výrobky vyrobené v klasickém stylu. Dekor je podle vašeho uvážení: můžete se bez něj obejít nebo můžete pověsit stuhy nebo kravaty.

Záclony do ložnice

Závěsy do ložnice musí splňovat dvě kritéria: měly by být v souladu se stylem místnosti a neměly by propouštět sluneční světlo.

Pokoj, místnost
Foto: © Belnovosti

Při výběru barev se zaměřte na barvu polštářů a přehozů a abyste se ochránili před denním světlem, podívejte se blíže na zatemňovací modely.

Záclony do kuchyně

V této místnosti by byly vhodné tyl, záclony ve venkovském stylu a klasické hladké modely. Mimochodem, poslední z uvedených možností se úspěšně vyrovná s úkolem chránit nejen před sluncem, ale také před zvědavýma očima.

Dříve jsme vám řekli, jak nezdobit pokoj a vánoční stromek na zimní dovolenou.

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno