Jak si vybrat nábytek tak, aby interiér zůstal módní a relevantní: 4 tipy

Každý chce vytvořit interiér, který je nadčasový a módní. V tomto případě je třeba vzít v úvahu vše: barvu, materiál, model.

Bez zkušeností v této věci by bylo lepší vyhledat pomoc od odborníků.

Jak vybrat právě takový nábytek, nám prozradila Yulia Tychino, odbornice online publikace BelNovosti v oblasti designu a interiérů.

Výroba

Důležitým bodem je vybrat si nábytek od renomované firmy nebo jít na trh a objednat si pohovku vyrobenou podle sériově vyráběných vzorů.

Interiér
Foto: © Belnovosti

To je jiná úroveň pohodlí a životnost továrního nábytku se příznivě liší.

Materiály

Kromě spolehlivosti a kvality surovin je třeba pečlivě vybírat materiály. Musí být odolné, praktické z hlediska čištění a údržby, příjemné na dotek a atraktivní na pohled.

Jedinečnost

Nábytek musí odpovídat svému účelu, životnímu stylu, interiéru, ale zároveň musí zůstat „vrcholem“ konkrétního interiéru.

Účel

Je důležité, aby nábytek nebyl pouze dekorací. Měl by vytvářet pohodlí, atmosféru, podporovat normální relaxaci a neměl by být muzeální hodnotou.

Shrnout

Není vůbec nutné, aby nábytek zakoupený do módního interiéru byl luxusní. Mnohem důležitější je udržet rovnováhu mezi beztvarostí a jasným nevkusem.

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno