Jak vyzdobit byt na Nový rok: 5 nápadů pro slavnostní náladu

Novoroční dekorace by vám měly nejen připomenout nadcházející dovolenou, ale také vytvořit zvláštní atmosféru v domě a slavnostní náladu.

Služební koule a borové tlapky v dešti mohou být v průběhu let trochu nudné. Když chcete dovolenou, ale nemáte náladu, je čas požádat o radu.

Jak vytvořit novoroční náladu v interiéru, řekla expertka publikace sítě BelNovosti v oblasti designu a interiérového designu Yulia Tychino.

Novoroční nálada není jen vánoční stromeček, sněhové vločky na oknech a pozlátko s girlandami.

Vánoční strom míč
Foto: © Belnovosti

1. Používejte svíčky a lucerny

Svíčky poskytují teplé světlo a útulnou atmosféru a jsou levné.

Můžete si vyrobit lucerny a lampy vlastníma rukama z papíru, skla a jiných improvizovaných prostředků pomocí girland na baterie.

2. Novoroční textilie

Mohou to být přikrývky a polštáře, pyžama a ložní prádlo, ubrusy a další výrobky s prázdninovou tématikou, dokonce i světlý klobouk a šátek.

3. Používejte vůně

Pozoruhodným příkladem je svařené víno. Pokud se nechcete zaplést s alkoholickými nápoji, uvařte si kakao.

Vůně mají na vaši náladu stejný vliv jako sváteční dekorace.

Nezapomeňte na domácí koláče se zázvorem, mandarinkami, jehličím a skořicí.

4. Okenní dekorace

Zavěste závěsovou girlandu a přidejte do oken papírové figurky. Můžete tak navodit sváteční náladu, i když za oknem není sníh.

5. Krb

Pořídit si na dovolenou elektrický krb je skvělý nápad. Pokud vám ale chybí prostředky, můžete se omezit na jeho kartonovou imitaci.

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno