Jak vytvořit báječný novoroční interiér: 3 triky – hosté budou potěšeni

I když už máte sváteční byt vyzdobený, ještě není pozdě na úpravu výzdoby.

Proto stojí za to věnovat pozornost trikům, které vám umožní dosáhnout úžasných výsledků.

Co jsou?

Nezapomínejte na kvalitní čištění

Aby vaše sváteční výzdoba opravdu „poskočila“, musíte nejprve svůj domov pořádně uklidit. Vysáváme, pereme textilie (můžete je vyměnit za nové), utíráme prach na nejhůře dostupných místech, staré věci vyhazujeme a dáváme do pořádku.

V tomto případě bude interiér přeměněn tak, že všichni hosté budou potěšeni.

interiér
Foto: © Belnovosti

Vůně jsou klíčové

Můžete použít všechny možné dekorační prvky, ale stále nedosáhnete požadovaného efektu. Děje se tak proto, že zapomínáme na důležitý bod – aromata.

Expertka na publikaci sítě BelNovosti, designérka Yulia Tychino, připomíná, že vůně jehličí, citrusů, zázvoru a skořice jsou nejsilněji spojeny se svátky. Určitě je používáme.

Méně je lepší, ale dražší a kvalitnější

Než kupovat obrovský, ale „plešatý“ vánoční stromeček, je lepší zvolit menší, ale nadýchaný stromeček. Místo velkého množství levných nekvalitních hraček je lepší vzít jich méně, ale dražších a zajímavějších.

Nekvalitní dekorativní prvky, ani ve velkém množství, nebudou schopny vytvořit kouzelnou atmosféru.

Dříve jsme hovořili o hlavních anti-trendech pro dekoraci prázdninového bytu.

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno