Jak osvětlit zrcadlo instalované v koupelně: rozhodnutí nebudete litovat – dělají to všichni návrháři

Osvětlení zrcadla v koupelně nejen činí použití zrcadla pohodlnějším, ale také dodává interiéru estetiku.

S tímto tvrzením souhlasí i expertka online publikace BelNovosti, designérka Yulia Tychino, která podotýká, že podsvícení umožňuje vytvořit měkké a jednotné osvětlení, které nevytváří stíny a činí líčení nebo holení pohodlnější.

Kromě toho může podsvícení sloužit jako doplňkový zdroj světla v koupelně, což je zvláště výhodné při čtení (co když právě to děláte při namáčení ve vaně), aplikaci kosmetiky před zrcadlem a při hraní jiné postupy.

Namísto dalšího povídání o tom, proč koupelnové zrcadlo potřebuje osvětlení, vám doporučujeme seznámit se s metodami osvětlení.

Zrcadlo
Foto: © Belnovosti

Skrytou cestou

Chcete-li to provést, budete muset do zrcadlového povrchu zabudovat lampy.

Na stranách

V tomto případě budete potřebovat alespoň dva nástěnné svícny, které musí být instalovány na obou stranách odrazné plochy.

Dvojitá cesta

Tato metoda zahrnuje instalaci dvou bočních světel nasměrovaných do stran (nahoru a dolů).

Dříve se odborník podělil o doporučení, kam umístit zrcadlo v kuchyni.

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno