Jak nevyzdobit byt na Nový rok: návrháři odhalili 3 hlavní antitrendy

Zdobení bytu na novoroční svátky je velmi dlouholetou tradicí, ve které s nadšením pokračujeme.

Ve věcech dekoru jsou však aktuální novinky a antitrendy.

Pokud chcete, aby váš domov vypadal slavnostně a módně, pak byste měli věnovat velkou pozornost důležitým současným trendům, varuje designérka Yulia Tychino, expertka na online publikaci BelNovosti.

Jak si nevyzdobit byt na Nový rok

Hojnost umělých prvků

Umělý dekor se zdá velmi praktický, protože po něm nemusíte uklízet a hledat spadané jehličí. Také takové šperky s námi mohou zůstat po mnoho let.

Dovolená
Foto: © Belnovosti

Neměli bychom však zapomínat, že v módě je ekologie a přirozenost. Proto se ke klasickému umělému vánočnímu stromku vyplatí přidat alespoň pár smrkových větví ve vázách a přírodních věnců.

„Stejně jako ostatní“

Neměli byste používat připravené šablony šperků: nevypadá to příliš originálně nebo zajímavě. Pokud jde o zdobení vašeho domova, měli byste věřit svému osobnímu vkusu.

Proto nepoužívejte oblíbená schémata dekorů, ale vymyslete si vlastní.

Klasické barvy

Při zařizování vašeho domova byste se neměli spoléhat pouze na základní novoroční odstíny. Toto řešení se zdá být výhrou, ale vypadá nevkusně a banálně.

Proto stojí za to použít neobvyklá barevná schémata nebo se alespoň pokusit použít velké a velkolepé akcenty.

Dříve jsme mluvili o tom, jak efektivně vyzdobit okenní parapet.

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno