6 věcí, které nejsou pro ložnici: naléhavě odložte – přitahují potíže a narušují odpočinek

Ložnice je tak osobní místnost, že její interiér si zaslouží zvláštní pozornost.

Minimálně by neměly být problémy se spánkem. Měli byste se také snažit zajistit, aby úklid ložnice probíhal rychle a nepozorovaně.

Yulia Tychino, odbornice v online publikaci BelNovosti v oblasti designu a interiérů, nám prozradila, jaké věci by se ve vaší ložnici neměly skladovat.

Ložnice bude pohodlnější a prostornější, pokud opustíte řadu řešení, která neslibují nic jiného než problémy pro spáče.

Interiér
Foto: © Belnovosti

Dekorativní polštáře

Spaní v posteli s příliš velkým množstvím dekoračních polštářů je prostě nepříjemné. Často je proto musíte odkládat na skříňku či komodu, nebo dokonce na zem, a to už není hygienické.

Odpadkový koš

Bavlněné tampony a další předměty pro péči o pokožku rukou, obličeje a těla okamžitě vyhoďte a nenechávejte je v koši na papír. To vše slouží jako zdroj pachů, a ne vždy příjemných.

Koš na prádlo

Je lepší nechat tuto položku v koupelně, jinak bude vzduch v místnosti vždy zatuchlý a zatuchlý.

Malá výzdoba

Hračky, pletení, figurky a drobné upomínkové předměty mohou před spaním odpoutat pozornost. Čím více takových věcí člověka obklopuje, tím později dochází ke zdravému spánku.

Technika

Z ložnice by měl být odstraněn počítač, televize a veškerá další hlučná zařízení, zejména s kontrolkami.

Zrcadlo

Je to nezbytná věc, ale je lepší nevěšet zrcadlo před postel. To není feng shui. Navíc v noci odráží pouliční světlo, což také není dobré pro zdravý spánek.

Dříve jsme vám řekli, jakých 5 triků pomůže osvěžit interiér vaší kuchyně.

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno