Mariana Popova vybuchla proti „Hlasu Bulharska“: Vyrobeno v Číně! (FOTOGRAFIE)

Jeden z nejpopulárnějších popových zpěváků u nás, Mariana Popová, se nikdy nebála vyslovit svůj názor nahlas, i když to nemusí každému sedět. Zpěvačka opět dokázala, že nemá žádné skrupule. Zároveň pro formát reality „Hlas Bulharska“ a konkrétněji pro vítěz. Zde je to, co napsala na sociální sítě:

Viz také: Galena a Diona si vzaly teplo pro tuto FOTOGRAFII

„Dovolím si jako člověk, který četl Bibli a byl koučem v „HLAS“, vyjádřit některé myšlenky.

Začnu tím, že tento světový formát není regionální a zpěv v rodném jazyce není povinný, jak znovu říkám, je to světový formát. Myšlenkou pořadu je nabídnout extrémně úspěšným lidem ze showbyznysu jako koučové, jako jsme měli letos, další hlavní myšlenkou je mít střet titánů, tedy nekompromisně zpívat skvělé hlasy, dokonalé, dechberoucí, zpěváky, ze kterých je pro kouče šíleně těžké vybrat. Znovu opakuji, střet brutálních zpěváků, soutěž!

Zde se dostáváme k repertoáru, který je třeba vybírat, nedělat křivé aranže nudných písní, se kterými je nemožné, aby zpěvák projevil potenciál, a v tomto ohledu hudební producent účastníky sabotoval. V neposlední řadě není adekvátní v přítomnosti mnoha lepších zpěváků, že vyhrává DÍTĚ, které se má hodně co učit o vokálním mistrovství, protože „Hlas Bulharska“ není soutěží pro mladé talenty, HLAS je střet titánů.

Pro letošní rok jsem přesvědčil 2 kluky, aby se přihlásili a je mi to líto, mrzí mě to, protože oba byli evidentně lepší, je mi líto i Dimitrina, který evidentně zpíval perfektně. Dítě, které ve finále zpívá falešně, nemůže vyhrát, to není nápad formátu a je to špatné pro image pořadu, organizované hlasování není zakázáno, ale není fér a posílá 3 měsíce práce do větru ! Kdo se mýlí, kdo má pravdu, už je ona, ale cítím to jako urážku týmu, trenérů i diváků.

Slibuji, že už nebudu nikoho přesvědčovat a tlačit talentované lidi k nevyhnutelnému a hloupému zklamání! Vyrobeno v Číně. Celý život, organizace, ochrany a lobbing v každé sféře. Je to únavné Pak se neptejte, proč normální, poctiví a pracovití lidé hledají štěstí za hranicemi Bulharska. Stali jsme se hluší a slepí.“

admin/ author of the article

Jsem váš osobní žurnalistický průvodce do světa praktických tipů a rady. S mého pera (nebo spíše klávesnice) vzejdou články plné inspirace a užitečných informací, které vám pomohou zmodernizovat váš každodenní život. Těšte se na odhalování tajemství, zkoumání nejnovějších trendů a objevování způsobů, jak si život ulehčit.

Loading...
Gymnazium Brno